Doprava nad 25€ zdarma. Zadejte kód v košíku DOPRAVA-SK

Doprava a platba

V ponuke máme niekolko druhov doručenia tovaru. Pre zaplatenie tovaru môžete, okrem klasickej dobierky využiť online platbu kartou alebo bankový prevod. Zvoľte taký spôsob dopravy a platby, ktorý Vám vyhovuje. 

DOPRAVA


PPL SK

Tovar Vám bude doručený profesionálne zásielkovou službou PPL / DHL. Samozrejmosťou je možnosť sledovania zásielky na internete.

Ak vás kuriér doma nezastihne, doručí vám ju nasledujúci deň.
V deň kedy Vám zásielku doručujú Vám vodič pošle informatívny sms s časom doručenia. Vždy to býva v rozmedzí 2hod. Pokiaľ Vám čas nevyhovuje, môžete zavolať vodiči a dohodnúť sa na iný čas alebo deň.

Cena: 5,80 € (+ 1,92 euro dobierka)
Doba dodania: do 2-3 dni po odovzdaní zásielky prepravcovi


Zásilkovna

Zásilkovna je síť výdejních míst, ve které zásilky nejsou doručovány přímo k zákazníkovi na adresu, ale jsou doručeny na jednu z poboček, kterou si sám zákazník zovlí a vyzvedne v čase který mu vyhovuje. Na vyzvednutí máte čas 7 dnů ode dne doručení zásilky na pobočku. Zásilky je možné na většině výdejních míst platit kartou.

Na ZÁSILKOVNU mohou být doručeny POUZE LEHKÉ zásilky do hmotnosti 5kg. Nad 5kg je objednávka vždy rozdělena do více zásilek.

Cena:
Do 5kg 2,89 € (+ 1,92 € dobierka)
Do 10kg € 5,78 (1,92 € dobierka) 

 

PLATBA

DOBIERKA

Platba pri doručení tovaru (hotovosť preberá od zákazníka prepravca).

Cena dobírky: 1,92 € s DPH


PLATBA ONLINE KARTOU

Ak vlastníte platobnú kartu, ktorá umožňuje platby na internete (ak máte pochybnosti, informujte sa u svojej banky), môžete ju využiť k úhrade tovar online, pri dokončení zákazky budete presmerovaný na platobnú bránu WebPay, ktorú využíva banka Komerční banka, as, ktorá zároveň garantuje maximálnu možnú mieru zabezpečenia. Ak platíte kartou prvýkrát, budete na bráne WebPay zadávať šestnásťmiestne číslo karty, dátum expirácie, a CVC / CVV kód, všetky údaje máte na karte.

Nemusíte sa obávať, prenos informácií je šifrovaný a teda úplne bezpečný. Naši pracovníci nemajú prístup k údajom o Vašej karte, všetko je len v rukách banky.

Cena: ZDARMA


BANKOVNÝ PREVOD

IBAN: CZ3720100000002200236455 BIC: FIOBCZPPXXX

  • Variabilný symbol použite prosím číslo objednávky.
  • Pri využití služieb iných bánk môže dokončenie objednávky trvať 1-3 pracovné dni.
  • O priebehu vybavovania objednávky Vás budeme informovať na Vašu emailovú adresu.

Cena: ZDARMA


ONLINE BANKOVNÝ PREVOD

Predvyplnený bankový prevod ponúka platiteľovi pohodlie a okamžité potvrdenie platby. Na druhej strane, bankové poplatky za túto službu sú zvyčajne značné. Preto predvyplnený bankový prevod na platobnej bráne Comgate používame pre banky, v ktorých platby podľa štandardu Open Banking nie sú funkčné alebo sú menej užívateľsky prívetivé.

Cena: ZDARMA


APPLE PAY A GOOGLE PAY

Apple Pay je platobná metóda, ktorá zákazníkom uľahčuje platenie kartou uloženou v Apple Wallet. Zákazník nemusí kopírovať číslo karty ani iné údaje.

Google Pay je platobná metóda, ktorá zákazníkom uľahčuje platbu pomocou karty uloženej v službe Google Wallet. Zákazník nemusí kopírovať číslo karty ani iné údaje.

Cena: ZDARMA

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz